Indywidualna Terapia Żywieniowa™

istock_000069492457_medium

Indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta – to nasz standard

Indywidualna Terapia żywieniowa prowadzona w Gabinecie Medycyny Funkcjonalnej jest efektem naszego kompleksowego podejścia do opieki nad pacjentem. To zbiór postępowań żywieniowych dobranych do niepowtarzalnych potrzeb jednostki.
Nie ma dwóch takich samych pacjentów. Dla specjalistów medycyny funkcjonalnej jesteś jedyną, unikatową całością. Dlatego chcemy poznać pełen stan Twojego zdrowia – nie tylko fragmenty. Nie generalizujemy, nie upraszczamy. Wnikliwie szukamy przyczyn schorzenia i dobieramy indywidualne postepowanie żywieniowe, by działać u źródeł choroby. Pomagają nam w tym wnikliwe wywiady, szczegółowe badania i konsultacje z lekarzami specjalistami. Cieszy nas, kiedy Pacjenci mówią, że zawsze oczekiwali takiego poziomu opieki.

Medycyna funkcjonalna oraz medycyna żywienia są odpowiedzią na potrzeby i możliwości XXI w.

  • Diagnostyka i działania indywidualne swoiste i nieswoiste. Przeprowadzamy szeroki wywiad, m.in. pod kątem przebytych i aktualnych chorób, chorób w rodzinie. Sprawdzamy dostarczone aktualne wyniki lub, jeśli nimi nie dysponujesz, kierujemy na stosowne badania lub do lekarzy specjalistów, kiedy przypuszczamy, że Twój stan zdrowia może wymagać ich interwencji.
  • Indywidualne postępowanie żywieniowe – na podstawie wyników badań wdrażamy unikatową i dopasowaną do Ciebie strategię żywieniową. Wprowadzamy kluczowe zmiany w Twoim modelu żywieniowym i regularnie kontrolujemy postępy terapii.
  • Badania genetyczne i nutrigenomiczne – pogłębiamy wiedzę na temat indywidualnych cech Twojego organizmu i predyspozycji żywieniowych.

Poznaj korzyści płynące z wyboru Indywidualnej Terapii Żywieniowej™

Zobacz jak, przygotować się do wizyty

ul. Śląska 4, 60-614 Poznań

Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 09.00 – 18.00

Punkt pobrań
w poniedziałki i środy od godz. 8.00 do 10.30

tel.: +48 514 033 727

?

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

+48 514 033 727

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku
do czwartku w godzinach
9.00 - 18.00