Udogodnienia

UDOGODNIENIA

KOMFORT. Gabinet Medycyny Funkcjonalnej jest położony tuż przy pięknym Parku Sołackim, we wnętrzu eleganckiej willi. Spokój i komfortowe warunki wyróżniają nas na tle wielu placówek opieki zdrowotnej.

BEZ KOLEJEK. Na każdą wizytę umawiamy się na konkretną godzinę i rezerwujemy tyle czasu, ile jest potrzebne, by następny Pacjent nie musiał czekać. Przyjmujemy bez numerków, nerwów i napiętej atmosfery.

PUNKT POBRAŃ NA MIEJSCU. Część zalecanych badań można wykonać na miejscu, w każdy poniedziałek i środę od godziny 8 do 10.30, po wcześniejszym umówieniu wizyty. To spora oszczędność czasu i wygoda.

POBRANIE W DOMU. Tym Pacjentom, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą do nas przyjechać, oferujemy możliwość pobrania próbek w domu – bez dodatkowych opłat.

DOWOLNE METODY PŁATNOŚCI. Za wizyty można płacić gotówką i kartą.

MEDI RATY. Dostępni dla każdego! Mamy w ofercie również złożone, szczegółowe pakiety badań, których koszt warto rozłożyć sobie na raty. Płatność ratalną warto zaznaczyć podczas rejestracji.

POBRANIE W LABORATORIUM. Jeśli musisz wykonać badanie, a np. punkt pobrań znajduje się dziesięć kroków od Twojego domu, możesz dokonać pobrania próbek w tej i wielu innych placówkach współpracujących z nami sieci diagnostycznych.

MENU ID TM czyli zdrowe i smaczne potrawy, dopasowane do Twojej terapii. Ponieważ wielu Pacjentów Gabinetu Medycyny Żywienia zadawało sobie i nam pytania – co mogę jeść? gdzie to kupić? jak to przygotować? – postanowiliśmy ułatwić im zmianę nawyków żywieniowych oferując dostęp do smacznych potraw przygotowywanych ściśle pod nasze zalecenia terapeutyczne.

  • MENU ID to żywność przygotowywana przez nas specjalnie dla naszych Pacjentów, zgodnie z zaleceniami dla ich indywidualnych terapii żywieniowych i pod okiem specjalisty medycyny żywienia. To pieczywa, pasztety, pasty, zupy, sosy, świąteczne ciasta i codzienne przekąski o składzie tak unikatowym jak Twoja dieta. Można śmiało powiedzieć, że niektórzy nasi Pacjenci jedzą np. chleb pieczony wg receptury stworzonej tylko dla nich.
  • Z usługi MENU ID można skorzystać na miejscu – zaopatrzyć się lub zamówić gotowe dania. Działamy również na zasadzie indywidualnego cateringu z dostawą do domu.
  • MENU ID ułatwia rozpoczęcie terapii – zmiana nawyków żywieniowych to również nauka kupowania produktów i przygotowywania potraw. Nasza żywność usprawnia codzienną krzątaninę po kuchni i pomaga stawiać pierwsze kroki w drodze do stałej zmiany modelu żywieniowego.

ul. Śląska 4, 60-614 Poznań

Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 09.00 – 18.00

Punkt pobrań
w poniedziałki i środy od godz. 8.00 do 10.30

tel.: +48 514 033 727

?

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

+48 514 033 727

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku
do czwartku w godzinach
9.00 - 18.00